KUKUČKOVÉ HODINY

Kategória obsahuje 236 produktov.

Predaj kukučkových hodín s mechanickým i quartzovým - elektronickým pohonom. Kukučkové hodiny sú vyrábané v oblasti...

Viac

Podkategórie

 • 1 dňový mechanizmus

  Kukučkové hodiny s mechanizmom na jednodňové naťahovanie. Jedno natiahnutie sa rovná 24 hodín. Retiazka sa natiahne až kým sa šuška nedostane na spodnú časť hodiny. Kukučka kuká po každej pol alebo celej hodine, záleží od typu hodiny.

 • 1 dňový mechanizmus s hudbou

  Kukučkové hodiny s mechanizmom na jednodňové naťahovanie. Jedno natiahnutie sa rovná 30 hodín. Retiazka sa natiahne až kým sa šuška nedostane na spodnú časť hodiny. Kukučka kuká po každej pol alebo celej hodine, záleží od typu hodiny. Kukanie je nahradené alebo doplnené hudbou.

 • 8 dňový mechanizmus

  Kukučkové hodiny s mechanizmom na osemdňové naťahovanie. Jedno natiahnutie sa rovná týždeň. Retiazka sa natiahne až kým šuška nedosiahne na spodnú časť hodiny. Kukučka kuká po každej pol alebo celej hodine, záleží od typu hodiny. Väčšina modelov má nočné vypínanie zvuku buď ručné alebo na báze svetelného senzora automatické.

 • 8 dňový mechanizmus s hudbou

  Kukučkové hodiny s mechanizmom na osemdňové naťahovanie s hudbou. Jedno natiahnutie sa rovná týždeň. Retiazka sa natiahne až kým šuška nedosiahne na spodnú časť hodiny. Kukučka kuká po každej pol alebo celej hodine, kukanie je doplnené melódiou, záleží od typu hodiny. Väčšina modelov má nočné vypínanie zvuku buď ručné alebo na báze svetelného senzora automatické.

 • Kvartzový mechanizmus

  Kukučkové hodiny s kvartzovým strojčekom fungujú na baterky a nieje potrebné naťahovať retiazky, tie sú len dekoratívne. Sú vyrábané v rôznych štýloch. Ak si prajete mať kukučkové hodiny, ale nechcete aby vás rušili hlasným zvukom tak kvartzový strojček je pre vás najvhodnejší. Ťukanie je tiché tak ako pri bežných nástenných hodinách, zvuk kukučky, poprípade melódie sa dajú vypnúť a to buď ručne, alebo majú svetelný senzor a v tme prestávajú hrať. Baterky vydržia od 1 roka až 5 a viac rokov, záleží na tom či hodiny majú melódie.

 • Príslušenstvo a náhradné diely

  Príslušenstvo a náhradné diely pre kukučkové hodiny, retiazky, oká, háčiky, závažia, kyvadlá


produktov na stránke

produktov na stránke

Filtrácia produktov

Nočné vypínanie zvuku v

PayPal