Zoznam produktov výrobcu / značky: JVD

Hodiny od firmy JVD.

Firmu Jasněna Vláhová založila majiteľka v roku 1992. Prvé skúsenosti s predajom hodinárskeho tovaru však vznikali už od roku 1990, keď pani Jasněna Vláhová so svojím manželom naväzovali prvé obchodné kontakty s klenotníkmi a hodinármi po celom území bývalého Československa.

Obchod, založený na slušnom jednaní a službe zákazníkom sa daril a v túžbe po nezávislosti na jednotlivých producentoch hodinárskeho tovaru vznikla v roku 1993 značka spoločenských hodiniek Lacerta, ktorá sa od začiatku vyrábala v sídle firmy v Novom Městě nad Metují.

Ako alternatíva bola v roku 1994 založená druhá značka ako skratka JVD „Jasněna Vláhová Design“ pre ostatný hodinársky sortiment. Najprv sa pod touto značkou vyrábali hodinky a budíky. Dnes je tato značka známa v celej strednej Európe a zahrňuje komplexnú hodinársku ponuku pre hodinárov i klenotníkov.

V roku 1997 sme založili dcérsku slovenskú firmu Jasněna Vláhová, s. r. o., ktorá sídli vo vlastných firemných priestoroch v Ivanovciach pri Trenčíne.
Obchod i množstvo zákazníkov rástol, a tak sme sa v roku 2005, po vzore švajčiarskych horských manufaktúr, rozhodli pre stavbu nového sídla firmy v Přibyslavi pri Novom Měste nad Metují. V septembri roku 2008 sme slávnostne otvorili nové priestory firmy, ktoré sú dôstojným zázemím nielen pre kvalitné hodinárske výrobky, ale sú tiež zodpovedajúcim pracovným zázemím pre našich spoľahlivých zamestnancov.

V súčasnej dobe dodávame tovar do približne 1700 obchodov v Českej a Slovenskej republike a v Poľsku.

Viac

produktov na stránke

produktov na stránke