Titulka

Kategória obsahuje 404 produktov.

Podkategórie

 • KUKUČKOVÉ HODINY

  Predaj kukučkových hodín s mechanickým i quartzovým - elektronickým pohonom. Kukučkové hodiny sú vyrábané v oblasti Schwarzwald v Nemecku od renomovaných výrobcov Schneider, Hekas, Trenkle, Rombach & Haas, Hones, Hubert Herr. Hodiny vyrábané vo Schwarzwalde majú dlhoročnú tradíciu a sú špičkovej kvality. Sú to vhodné doplnky do domu, alebo darčeky k narodeninám, svadobné dary, darčeky z dreva.

 • DOMČEKY POČASIA

  Domčeky počasia sú tradičný jednoduchý systém predpovede počasia. Dámska figúrka pred chalúpkou znázorňuje pekné počasie, pánska naopak daždivé. Ak sú obaja panáčikovia v domčeku, počasie je premenlivé. Vo vnútri domčeka je kovová niť, ktorá reaguje na všetky zmeny vlhkosti v ovzduší. Vlhkosť ovzdušia záleží od počasia, kovová struna reaguje na tieto zmeny a podľa vlhkosti sa rozťahuje alebo sťahuje. Výroba prebieha v Nemeckom Schwarzwalde, ktorý je známy tradíciou produkcie výrobkov z dreva. Vhodné ako pekný, originálny, funkčný darček k narodeninám. Domček počasia môžete zavesiť vo verande, na chodbe alebo ho môžete umiestniť kdekoľvek doma v izbe.

 • KUKUČKOVÉ HODINY PRE DETI

  Ak hľadáte malé a pekné hodiny pre deti, tak u nás si určite vyberiete. Ponúkame na predaj malé kukučkové hodiny vyrobené z dreva, pestrofarebné, s melódiami a pohyblivými postavičkami a panáčikmi. Sú vhodné ako Vianočné darčeky alebo k narodeninám. Kukanie kukučky vždy upúta pozornosť detí.

 • BAROMETRE

  Drevené barometre vyrábané v Nemecku Barometer je prístroj na meranie atmosférického tlaku (tlaku vzduchu), používaný na určovanie počasia (pri vyššom tlaku býva obyčajne jasno, pri nízkom tlaku možno očakávať zmenu jasného počasia na daždivé). Ide o špeciálny druh tlakomeru.

 • DREVENÉ SOCHY

  Tvorba sôch ručne vyrezávaných z dreva v údolí Val Gardena je známa po stáročia. Rezbárstvo bolo tiež príležitosťou , ako dať najavo svoje dojmy , myšlienky a pohľad na život . Prvými výrobkami boli hlavne masky a predmety bežného užívania, tiež drevené hračky a náboženské postavy. Tieto výrobky sú nielen ručne vyrezávané, ale aj ručne maľované. Drevené výrobky z Val Gardeny sú výrobkami najvyššej kvality a sú vyrezávané z dreva, ktoré pochádza výhradne z Dolomitov. Mimochodom najväčší betlehem vyrezávaný z dreva sa nachádza v centre Iman v Santa Cristina práve v oblasti Val Gardena.

 • BETLEHEMY

  Betlehemy sú neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. Spolu s Vianočným stromčekom vytvárajú úžasnú atmosféru. Živo nám pripomínajú jednú z najdôležitejších udalostí v histórii ľudstva a to narodenie Ježiša. V našej ponuke nájdete betlehemy rozličných tvarov, farieb a veľkostí, vyrobené z dreva. Všetky ponúkané betlehemy sú vyrobené v Taliansku v oblasti Val Gardena, ktorá je známa rezbárskou tradíciou. V dedinke Santa Cristina sa nachádza najväčší betlehem na svete ručne vyrezávaný z dreva v ľudskej veľkosti a práve tu je ateliér DEMETZ PATRICK WOODARTS, v ktorom najlepší rezbári predvádzajú svoje umenie.

 • KYVADLOVÉ NÁSTENNÉ HODINY

  Kyvadlové nástenné hodiny

 • PODLAHOVÉ HODINY

  Podlahové hodiny vyrobené z dreva s nemeckým strojčekom

 • STOLOVÉ HODINY

  Stolové hodiny sú originálny účelový doplnok, alebo darček, je možné uložiť ich na stôl, parapet, stolík alebo krb. Sú s mechanickým alebo kvartzovým strojčekom - na baterky. Od typu hodiny záleží, či majú gong alebo hrajú melódiu. Vyrábané sú v rôznych štýloch ako napr. rustikálne, klasické alebo moderné.

 • ŠTÍTOVÉ HODINY

  Štítové hodiny sú už dlhú dobu najobľúbenejšie hodiny zo Schwarzwaldu. Ich výroba začala pravdepodobne ešte pred výrobou kukučkových hodín. Konštrukcia sa skladá v podstate zo štvorcového krytu s pripojeným štítom v tvare polkruhu. Hodiny sú spravidla vyrobené z dreva a ručne maľované.

 • NÁSTENNÉ HODINY

  Nástenné hodiny vyrábané z dreva vhodné ako účelový darček alebo doplnok do bytu, domu alebo kancelárie, ponúkame Vám na predaj širokú škálu nástenných hodín z najlepších materiálov a za najlepšie ceny.

 • HODINKY WEWOOD

  Náramkové hodinky od firmy WEWOOD vyrábané z dreva, čas a príroda kráčajú ruka v ruka a vzájomne sa dopĺňajú, dizajn a použitý materiál sú zárukou kvality.

 • DETSKÉ HODINY

  Hodiny pre deti bez kukučky v rôznych vyhotoveniach vyrobené z dreva.


produktov na stránke

produktov na stránke

Filtrácia produktov

Nočné vypínanie zvuku v

Nové produkty

» Momentálne nie sú dostupné žiadne nové produkty.

PayPal